Fare lule (mikse lulesh)

Në stok
Kodi
331119
Special Price €0.59 Ishte €0.86
Ju kurseni 31% ose €0.27
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ajo prodhon bimë të larta e lulëzuar me lule të mëdha me petale te shtrembëruara, si dhe I priten lulet perr formimin e buqetave shumë dekorative.
Specifikime teknike
  • Periudha e mbjelljes: Te githe muajt
  • Marka: Bavicchi
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare lule (mikse lulesh)
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved