Fare lule nigela

Në stok
Kodi
331280
€0.86
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Më shumë se 70 llojesh lulesh që i përshtaten të gjithave dëshirave dhe ngjyrave tuaja unike. Per te gjitha stinet e vitit dhe gjithcka cfare keni deshiruar ne kopshtin tuaj te bukur.Të gjitha paketat kanë informacion mbi numrin e farërave , kohët e mbjelljes,lulëzimin dhe lartësinë lules, duke i lejuar këto produkte për t'u përdorur me lehtë, argëtim dhe sukses.I ofrojme te gjithave amvisave fara lulesh te vecanta per pasionin e tyre.
Specifikime teknike
  • Periudha e mbjelljes: Gjithe muajt
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fare lule nigela
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved