Fundore pllakash 0.90m alumin I argjente 10mm

Në stok
Kodi
331023
€5.98
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ata që vlerësojnë një pamje të bukur si dhe cilësinë e lartë, do të mbeten të impresionuar nga ky profil . Ai mund të përdoret për pjeset fundore te Polikarbonatit,Lamiantit,Xhamave,Pllaka dhe për mbulim e hapësirave. Profili është në material alumin dhe të impresionon me rezistencën që ka ndaj goditje
Specifikime teknike
  • Masa: 10mm
  • Gjatësia: 90cm
  • Materiali: Alumin
  • Marka: Arcansas
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Fundore pllakash 0.90m alumin I argjente 10mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved