Gërryese dhe pastruese për fugat e pllakave, çelik/plastik

Në stok
Kodi
110283
€5.67
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Veglat speciale vijne ne doren tuaj per te kryer punimet deri ne detaje perfekte. Ne fushen e ndertimit detajet dhe cilesia e ketyre produkteve bejne qe punimet te behen perfekte.
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik
  • Dorezë: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gërryese dhe pastruese për fugat e pllakave, çelik/plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved