Pastruese për sipërfaqe të lyera, dru/çelik,60 mm

Në stok
Kodi
110277
€5.55
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Veglat speciale vijne ne doren tuaj per te kryer punimet deri ne detaje perfekte. Ne fushen e ndertimit detajet dhe cilesia e ketyre produkteve bejne qe punimet te behen perfekte.
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik
  • Përmasat: 60 mm
  • Dorezë: Druri
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pastruese për sipërfaqe të lyera, dru/çelik,60 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved