Pastruese për sipërfaqe të lyera, dru/çelik,80 mm

Në stok
Kodi
110278
€6.39
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Veglat speciale vijne ne doren tuaj per te kryer punimet deri ne detaje perfekte. Ne fushen e ndertimit detajet dhe cilesia e ketyre produkteve bejne qe punimet te behen perfekte.
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik
  • Përmasat: 80 mm
  • Dorezë: Druri
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pastruese për sipërfaqe të lyera, dru/çelik,80 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved