Kondicioner, Elektra, 12000 BTU, Inverter, A++/A+, R32, 14 - 22 m²

Në stok
Kodi
812261
1 vit garanci
Special Price €299.90 Ishte €449.90
Ju kurseni 33% ose €150
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Teknologjia speciale inverter mundëson kursime të konsiderueshme të energjisë, funksionim të qetë dhe cilësi të qëndrueshme. Njësia e brendshme ka një filtër BIO dhe një filtër pluhuri i cili e bën ajrin që thithni shumë të pastër ndërsa e jashtme ka një strukturë krejtësisht të re që tani është edhe më e qetë dhe më rezistente ndaj ndikimeve të jashtme. E gjithë kjo në klasën e energjisë A ++ në ftohje dhe A + në ngrohje.
Specifikime teknike
 • Tensioni: 220-240 V
 • Konsumi i energjisë në ftohje : 1.005 kW
 • Vëllimi i ajrit: 450 m³/h
 • Konsumi i energjisë në ngrohje: 1.13 kW
 • Sipërfaqja që mbulon: 14-22 m²
 • Lloji i gazit: R32
 • Përmasat: 77.7x25x20.1 cm
 • Niveli i zhurmës: 50/60 dB
 • Kapaciteti ftohës: 3.4 kW
 • Klasi i energjisë: A++/A+
 • Kapaciteti i ngrohjes: 3.42 kW
 • Fuqia: 12000 BTU
 • Marka: Elektra
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kondicioner, Elektra, 12000 BTU, Inverter, A++/A+, R32, 14 - 22 m²
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved