Pishine Bestway Power Steel me pompe filtruese, PVC/metal, gri, 488 x 244 x H122 cm / 11.532 Lt

Në stok
Kodi
799305
Special Price €1,225.70 Ishte €1,543.97
Ju kurseni 21% ose €318.27
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Shijoni Veren e endrrave tuaja sebashku me familjen dhe femijet me pishinen te cilen mund ta montoni shume thjeshte ne kopshtin tuaj. Struktura metlike e pishines eshte e trajtuar per ti rezistuar ndryshkjes. Siperfaqja e pishines eshte e ndertuar nga materiali kompozit me tre shtresa TriTech™. Material i cili ka veti te shkelqyera ndaj sforcimeve deri ne 83% me rezistent nga PVC - ja tradicionale. Strukture e cila ju mundeson ta perdorni pishinen per shume vite. Produkti perfshin pompen filtruese, filtrin e pompes shkallen si dhe konektorin ChemConnect™ i cili distribuon sasine korrekte te Klorit. Shijoni Diellin dhe relaksohuni per ore te tera fale pishines BESTWAY.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 488 x 244 x H122 cm
  • Kapaciteti: 11.532 Lt
  • Marka: Bestway
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Pishine Bestway Power Steel me pompe filtruese, PVC/metal, gri, 488 x 244 x H122 cm / 11.532 Lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved