Skelë kullë e lëvizshme, Marchetti GRIM, çelik, lartësia max 370 cm me 2 platforma

Në stok
Kodi
332505
€697.20
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
GRIM – Eshte nje skele e rëndësishme për mirëmbajtje dhe punime te ndryshme ndertimi, e lehtë për tu transportuar, me nje paketim minimalist dhe shumë e shpejtë për t'u montuar. Materiali I skeles eshte çelik i galvanizuar në forme tubash me diameter Ø 35 mm. Skela Grim eshte e pajisur me rrota për lëvizje të lehtë.
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik I zinkuar
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Skelë kullë e lëvizshme, Marchetti GRIM, çelik, lartësia max 370 cm me 2 platforma
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved