Skelë , Marchetti TRIO ,çelik I zinkuar, lartësia e nivelit të punës 145 cm, përmasat e bazamentit 60x130 cm, pesha max 120 kg

Në stok
Kodi
332501
€235
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
TRIO – Eshte nje skele e rëndësishme për mirëmbajtje ne kushte shtëpiake, e lehtë për tu transportuar, me nje paketim minimalist dhe shumë e shpejtë për t'u montuar. Mund te kaloje pa problem përmes dyerve pa patur nevojen ta çmontoni atë. Dimensionet e paketimit jane 163x55x10 cm, qe e bejne nje produkt lehtesisht të transportueshem me makinë. Materiali I skeles eshte çelik i galvanizuar në forme tubash me diameter Ø 30 mm. Platforma e punës përfshihet ne paketim.Skela Trio eshte e pajisur me rrota për lëvizje të lehtë.
Specifikime teknike
  • Materiali: Celik I zinkuar
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Skelë , Marchetti TRIO ,çelik I zinkuar, lartësia e nivelit të punës 145 cm, përmasat e bazamentit 60x130 cm, pesha max 120 kg
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved