Skelë, Marchetti SUPERMINIO, alumini, lartësia 218 cm, bazament pune 55x155 cm, pesha max 120 kg

Në stok
Kodi
332503
€262.70
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Skela Marchetti SUPERMINIOI eshte nje produkt i domosdoshëm për lyerje, aplikimin e letres se murit, punime gipsi dhe për mirëmbajtje të ndryshme. Materiali I skeles eshte alumin.Skela eshte e pajisur me rrota për lëvizje të lehtë.
Specifikime teknike
  • Materiali: Alumin
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Skelë, Marchetti SUPERMINIO, alumini, lartësia 218 cm, bazament pune 55x155 cm, pesha max 120 kg
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved