Tub fleksibel me thurje inoksi. F/F1/2"X20cm.

Në stok
Kodi
10269
€1.49
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tub fleksibel me thurje inoksi. M/F1/2"X20cm.Tubat fleksibel perdoren kryesisht per vendet me hapesira te kufizuara,kjo fale elasticitetit te tyre,perberja e tyre prej thurje inoksi I jep fortesi dhe e ben te pandikueshem ne cilesine e ujit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Diametri në dalje: 1/2"
  • Gjatësia: 200mm
  • Forma: I drejte
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub fleksibel me thurje inoksi. F/F1/2"X20cm.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved