Vazo lulesh set 2 copë, qeramike, kafe, Ø14.5xH9 cm; Ø22 xH13.5 cm

Në stok
Kodi
231636
Special Price €11.23 Ishte €15.97
Ju kurseni 30% ose €4.74
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vazoja e lules me varje me formën e saj rrethore me gdhendje. Linjat impresive e bëjnë këtë vazo një dhuratë të mrekullueshme për të apasionuarit pas kopshtit. Vazoja e lules me varje do të përmirësojë dhe zbukurojë dekorin e kopshtit tuaj. Detajet dhe stili i kësaj vazoje dhuron një vështrim të paarritshëm në projektin tuaj. Seti përbëhet nga: Ø14.5xH9 cm; Ø22 xH13.5 cm
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Qeramike
  • Marka: Florey
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh set 2 copë, qeramike, kafe, Ø14.5xH9 cm; Ø22 xH13.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved