Vazo, rrethore, plastike, kaltër, Ø26 xH23.2 cm, 8.8 lt

Në stok
Kodi
232268
Special Price €5 Ishte €10.04
Ju kurseni 50% ose €5.04
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; Eshte tepër e lehtë; Reziston të ngrohtin dhe të Ftohtin; Rezistent ndaj goditjeve; Eshte Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike si dhe është e riciklueshme; Mund të hapen vrima tek vazoja për kullimin e ujit
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kaltër
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: n/a
  • Lartësia: 23.2 cm
  • Kapaciteti: 8.8 lt
  • Diametri: 26 cm
  • Marka: Teraplast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo, rrethore, plastike, kaltër, Ø26 xH23.2 cm, 8.8 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved