Zgarë kunete, çelik i zinkuar, 2.5x25x100 cm, klasi A15

Në stok
Kodi
332354
€32.27
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një përzgjedhje e plotë e pusetave dhe kapakeve dhe kunetave për heqjen dhe bartjen e ujit sipërfaqësor të bërë si për mjediset shtëpiake ashtu edhe me sfidat siç janë ndërtesat industriale, zonat e largëta, portet dhe aeroportet. Gjithashtu ato sherbejne per instalimet e ndryshme hidraulike dhe elektrike, per inpektime te ndryshme. Një gamë e plotë e madhësive te ndryshme, temperaturave të ulëta, kimikateve, kripës dhe acideve.
Specifikime teknike
  • Gjatësia: 100 cm
  • Gjerësia: 25 cm
  • Materiali: Celik i zinkuar
  • Lartësia: 2.5 cm
  • Klasi: Klasi A15 - max 1.5 ton
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zgarë kunete, çelik i zinkuar, 2.5x25x100 cm, klasi A15
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved