Impjant ujitës spërkatje 17 vrima, alumini/plastik, 38 cm

Në stok
Kodi
10975
Special Price €4.02 Ishte €5.67
Ju kurseni 29% ose €1.65
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Impjant spërkates me material alumin/polipropilen përdoret për ujitje. Spërkatesi mbulon nje hapesire nga 90 m² deri ne 220 m² dhe me menyre rregjistrimi te largesise se hedhjes nga 7m deri ne 17m, me gjeresi deri ne 13m. Vrimat e spërkatesit janë lehtesisht te pastrueshme.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Përmasat: 38 cm
  • Materiali: Alumin/Plastik
  • Lartësia: 9cm
  • Gjerësia: 13cm
  • Gjatësia: 38cm
  • Marka: EDEN JARDIN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Impjant ujitës spërkatje 17 vrima, alumini/plastik, 38 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved