Sistem spërkatës uji në formë avulli, polietilen-polipropilen, 15 m

Out of stock
Kodi
110137
€42.74
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Sistem sperkates uji ne forme avulli,Materiali:PE/PP, Permasa 15m , Ky eshte nje produkt qe i shtohet diteve te nxehta duke i bere ato me te kendshme. me nje instalim shume te lehte dhe shume praktik ne cdo ambiet tuajin te jashtem. Ben te mundur krijimin e avullit te ujit per te freskuar rreth jush ne dite te nxehta. I perbere nga tete rakorderi qe punojne nen nje presion normal pune.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Blu
  • Materiali: Polipropilen
  • Përmasat: 15 m
  • Masa: 15m
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sistem spërkatës uji në formë avulli, polietilen-polipropilen, 15 m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved