Spërkatës për ujitje me shumë funksione, me tub, plastik, 15 m

Në stok
Kodi
10969
Special Price €9.17 Ishte €14.32
Ju kurseni 36% ose €5.15
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tub 15metrosh petashuq (ne forme te shështë) me spërkates (sprucatore) për larje, me material PVC/PP. është ideale për përdorime ne shtepi dhe ne kopesht.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Jeshile
  • Materiali: Polipropilen
  • Përmasat: 15 m
  • Gjatësia: 15m
  • Marka: EDEN JARDIN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Spërkatës për ujitje me shumë funksione, me tub, plastik, 15 m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved