Limë për cepat e pllakave, çelik

Në stok
Kodi
110285
€10.82
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Veglat speciale vijne ne doren tuaj per te kryer punimet deri ne detaje perfekte. Ne fushen e ndertimit detajet dhe cilesia e ketyre produkteve bejne qe punimet te behen perfekte.
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik
  • Masa: 6"
  • Dorezë: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Limë për cepat e pllakave, çelik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved