Prashitës kopshti, për lulet, metalik/plastik

Në stok
Kodi
11000
€1.75
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Vegla e kopshtit me përmasë 23cm është e përbere nga meterial çeliku dhe me dorezë plastike. është gjeresisht e përdorshme për kopshtin tuaj. përdoret për për mbjellje, transplant, çrrënjosjen dhe prashitjen e tokës. është e përshtashme për përdorimin ne vende te ngushta si edhe ne kopshte te hapura.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 24 cm
  • Materiali: Metalik/Plastik
  • Gjatësia: 22cm
  • Ngjyra: Jeshile/E Zezë
  • Marka: EDEN JARDIN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Prashitës kopshti, për lulet, metalik/plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved