Vegël kopshti, për lulet, metalik/plastik

Në stok
Kodi
11002
€1.65
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ndertuar nga materiale te cilesise se larte, me rezistence te shkelqyer ndaj degradimit me kalimin e kohes. Ideale per prerjen e degeve, bishtave dhe elementeve te tjere lidhes si: plasmas, spango, rrjete etj. Gjithashtu mundeson perdorimin si pastrues i hapesires perreth bimeve nga shkuret e panevojshme. Vegel ideale per mirembajtjen dhe zhvillimin e hapesires tuaj te gjelber.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 22 cm
  • Materiali: Metalik/Plastik
  • Gjatësia: 21cm
  • Ngjyra: Jeshile/E Zezë
  • Marka: EDEN JARDIN
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vegël kopshti, për lulet, metalik/plastik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved