Sfurk, WORTH , me katër dhëmbë, çelik/plastik, 112 cm

Në stok
Kodi
10932
Special Price €13.07 Ishte €20.59
Ju kurseni 37% ose €7.52
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Sfurk çeliku me dorezë te gomuar me përmasa 112x18cm është kualiteti me I larte I nje vegle qe duhet te mbani ne shtepine tuaj, përdoret për mbledhjen dhe grumbullimin e materialeve si bar, kashte etj. Me dorezë te shkurter dhe me kapese ne forme rrethore e bejne kete te lehte për tu përdorur, duke eleminuar lodhjen dhe dhimbjet e shpinës.
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Kopshtari
  • Materiali: Çelik/Plastik
  • Masa: 112x18cm
  • Ngjyra: Jeshile
  • Marka: WORTH
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sfurk, WORTH , me katër dhëmbë, çelik/plastik, 112 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved