Tub alumini. Permasa: M/F 1/2" x 50cm.

Në stok
Kodi
10284
Special Price €0.75 Ishte €1.10
Ju kurseni 32% ose €0.35
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tub fleksibel me alumini. F/F 1/2"X150 cm.Tubat fleksibel perdoren kryesisht per vendet me hapesira te kufizuara,kjo fale elasticitetit te tyre,perberja e tyre prej alumini i jep fortesi dhe e ben te pandikueshem ne cilesine e ujit.
Specifikime teknike
  • Forma: I drejte
  • Diametri në dalje: 1/2"
  • Gjatësia: 500mm
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Materiali: Alumin
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub alumini. Permasa: M/F 1/2" x 50cm.
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved