Tub fleksibel me thurje inoksi. F/F 1/2"X80cm

Në stok
Kodi
10278
€2.73
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Tub fleksibel me thurje inoksi. F/F 1/2"X80cm.Tubat fleksibel perdoren kryesisht per vendet me hapesira te kufizuara,kjo fale elasticitetit te tyre,perberja e tyre prej thurje inoksi I jep fortesi dhe e ben te pandikueshem ne cilesine e ujit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
  • Tipi: Aksesore hidraulike
  • Diametri në dalje: 1/2"
  • Gjatësia: 800mm
  • Forma: I drejte
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Tub fleksibel me thurje inoksi. F/F 1/2"X80cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved