Zbukurues kopshti, metalike, e bardhë/zezë, 34x62 cm

Në stok
Kodi
231885
€11.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky zbukurues kopshti është një figurë dekorative që sjell relaksim në kopshtin tuaj. Dizenjuar me imagjinatë dhe prodhuar me cilësi, kjo statujë është pikturuar me dorë për një vështrim të gjallë. Zbukuruesi është e përshtatshme për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.
Specifikime teknike
  • Gjerësia: 34 cm
  • Gjatësia: 62 cm
  • Materiali: Metalike
  • Nevojitet montim: Jo
  • Ngjyra: E bardhë/zezë
  • Marka: H & S collection
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Zbukurues kopshti, metalike, e bardhë/zezë, 34x62 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved