Bisht për krëhër kopshti , dru natural, Ø2.6xH120 cm

Në stok
Kodi
110585
€2.58
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bisht druri me përmasa 120cm, është e përshtshme për krehera dhe prashites kopshti. I prodhuar nga nje material druri mjaft rezistent , dhe i punuar me makineri per ti dhene nje forme dhe rehati ne perdorim.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 2.6xH120 cm
  • Materiali: Dru natyral
  • Gjatësia: 120cm
  • Ngjyra: Kafe
  • Diametri: 2.6cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bisht për krëhër kopshti , dru natural, Ø2.6xH120 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved