Blender, Imetec, 500 W, 800 ml, gotë qelqi, 220 - 240 V

Në stok
Kodi
811975
1 vit garanci
€87.45
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kompakt, praktik dhe i gjerë, blenderi Imetec FrullaTutto me filxhan qelqi është aleati i përditshëm për një dietë të shëndetshme dhe ushqyese: përgatit smoothie, milkshakes, salca, supa dhe kokteje të ngrira. E fortë dhe e lehtë për t'u larë, edhe në pjatalarëse. Kapaciteti 800 ml, përbëhen deri në 4 gota smoothie. 4 tehe çeliku inox me skaje të dhëmbëzuara përziejnë fruta të ngrira dhe akull. Motorri 500 vat.
Specifikime teknike
  • Fuqia: 500 W
  • Tipi: Blender
  • Tensioni: 220-240 V
  • Marka: IMETEC
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Blender, Imetec, 500 W, 800 ml, gotë qelqi, 220 - 240 V
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved