Gardh i trajtuar, dru natyral, 75xH20-32 cm

Në stok
Kodi
231300
€7.11
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ky gardh kopshti është dizenjuar për t'i dhënë hijeshi pamjes së oborrit tuaj. Është I pershtatshem per rrethimin e kopshtit tuaj te luleve ne oborrin e shtëpisë suaj, pishinave, restoranteve, kafeneve etj. Është rezistent ndaj rrezeve të diellit dhe kushteve atmosferike
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Dru natyral
  • Gjatësia: 75 cm
  • Lartësia: 20-32 cm
  • Marka: Verdelook
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gardh i trajtuar, dru natyral, 75xH20-32 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved