Karrige me palosje Gravity, metal/tekstilen, bezhë, 64x160xH110 cm

Në stok
Kodi
797883
Special Price €48.93 Ishte €92.60
Ju kurseni 47% ose €43.67
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ne ambjentet tuaja te shtepise apo prane pishinave dhe plazhit mund te shtoni stilin me perdorimin e karriges portative, mjaft relaksues e komod fale formes se tije interesante ne qendrim, shume i rehatshem ne perdorim fale materiali mjaft ciliesor, i freket pasi materiali i tij me hapesira ne forme poresh lejon qarkullimin e ajrit si dhe i lehte per tu zhvendosur dhe i kombinueshem me ngjyren e kuqe qe e ben me terheqes ne cdo ambient.
Specifikime teknike
  • Përmasat: 64x160xH110 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karrige me palosje Gravity, metal/tekstilen, bezhë, 64x160xH110 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved