Karroce per femije, Ciara, bezhe/e zeze, 2 ne 1, 0-36 muajsh, 15 kg, 1 cope

Në stok
Kodi
7811317
Special Price €185.40 Ishte €235.87
Ju kurseni 21% ose €50.47
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Karroca Ciara 2 në 1. Karroca mund të përdoret nga foshnjat e porsalindura deri në moshën 6 muajshe. Perimetri i mbyllur ofron siguri dhe ngrohtësi për të sapolindurit. Pas muajit të 6-të kthehet në një karrocë të rregullt me mundësi të shtrirjes së sediljeve në 3 pozicione të ndryshme. Mund të përdoret si karrocë deri në rreth 3.5 vjet. Për sigurinë e tij, ai përfshin një parzmore të rregullueshme me 5 pika me jastëkë mbrojtëse të shpatullave. Shiriti mbrojtës është i lëvizshëm. Kornizë e lehtë alumini me mbyllje dhe hapje të lehtë. Gjithashtu ka edhe çantën e nënës për gjërat e nevojshme të bebes gjatë shëtitjes.
Specifikime teknike
  • Pesha max: 15 kg
  • Ngjyra: Bezhë/e zezë
  • Paketimi: 1 copë
  • Materiali: Alumin, poliester
  • Grupmosha: 0-36 muajsh
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Karroce per femije, Ciara, bezhe/e zeze, 2 ne 1, 0-36 muajsh, 15 kg, 1 cope
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved