Kosh magazinimi, metal dhe tekstil, bezhë, 50x36xH30 cm

Në stok
Kodi
04803
Special Price €20.50 Ishte €61.70
Ju kurseni 67% ose €41.20
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
E butë, por rezistente, kjo shportë e endur është ideale për dhomë fëmijësh, dhome lojërash, dhomë lavanderie, banjo dhe dhoma të rriturish. Është një mënyrë e zgjuar për të mbajtur nën kontroll lodrat dhe aksesorët e ndryshëm.
Specifikime teknike
  • Thellësia: 36 cm
  • Materiali: Thupër
  • Lartësia: 30 cm
  • Kapak: Jo
  • Gjerësia: 50 cm
  • Ngjyra: Kafe/natyrale
  • Marka: Disrael
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kosh magazinimi, metal dhe tekstil, bezhë, 50x36xH30 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved