Lëkundëse, metal/ratan PE, gri e errët/bezhë, 72x95xH195 cm

Në stok
Kodi
798053
Special Price €153.47 Ishte €381
Ju kurseni 60% ose €227.53
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Prodhuar nga strukture metalike dhe lyer me ane te lyerjes elektrostatike per rezistence te shkelqyer ndaj agjenteve atmosferik dhe rrezatimit UV. Lekundesja kombinon komfortin, qendrueshmerine dhe elegancen ne nje produkt te vetem. Ndertur nga rattan sintetik dhe suportuar nga struktura solide metalike, kjo lekundese ofron nje shije bashkekohore ne dizajnin klasik. Me mundesi perdorimi ne verande, kopesht, shtepine tuaj te pushimit apo biznesin tuaj. Lekundesja do te behet vendi i preferuar i relaksimit dhe qetesimit.
Specifikime teknike
  • Materiali: Metal/rattan
  • Përmasat: 72x95xH195 cm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lëkundëse, metal/ratan PE, gri e errët/bezhë, 72x95xH195 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved