Lodër për fëmijë, makinë me telekomandë, 38x21x14 cm, mikse, 1 copë

Out of stock
Kodi
7809010
Special Price €43.26 Ishte €51.40
Ju kurseni 16% ose €8.14
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Makinë lodër në ngjyra të ndryshme. Kjo lodër ndihmon në zhvillimin e imagjinatës dhe kreativitetit tek fëmijët, zhvillimin e aftësive motorike dhe aftësive të të menduarit. Materiali përbërës dhe boja nuk kanë përmbajtje toksike apo të dëmshme për fëmijët dhe produkti është i çertifikuar për siguri në përdorim. Ky produkt është i përshtatshëm për fëmijë të moshës mbi 3 vjeç.
Specifikime teknike
  • Paketimi: 1 copë
  • Përmasat: 38x21x14 cm
  • Ngjyra: Mikse
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Lodër për fëmijë, makinë me telekomandë, 38x21x14 cm, mikse, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved