Mënteshë e gjatë për mobilje, inoks, 36 x 3 cm

Në stok
Kodi
110173
€3.61
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Menteshe e gjate per mobilje Përmasa:36x3cm Materiali:Inoks. Perdorimi I ketyre aksesoreve vjen si nevoje ne perdorim si dhe mbrojtjen e mobiljeve apo dyerve tuaja. Duku u pershtatur ne ngjyra apo forma per ti bere ambjentet me terheqese. Materiale mjaft rezistente dhe finitura elegante.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Mënteshë e gjatë për mobilje, inoks, 36 x 3 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved