Ndriçues pedan, Edward, 3xE14, max.28 W, L38x23xH150 cm, matal, ngjyrë të bardhë mat, IP20

Në stok
Kodi
89865
Special Price €102.90 Ishte €163.77
Ju kurseni 37% ose €60.87
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Eleganca dhe finesa që e karakterizon menyren e dizenjimit te ketij ndriçuesi i jep atij stil dhe klas dhe ju jep juve mundësine që të krijoni një kombinim të shkëlqyer si dhe ta integroni ndriçuesin në mënyrë perfekte me ambjentin tuaj.
Specifikime teknike
  • Lloji i portollambës: E14
  • Gjerësia: 38 cm
  • Lartësia: 150 cm
  • Fuqia: 28 W
  • Materiali: metal
  • Përfshihen llambat: Jo
  • Tensioni: 230 V
  • Thellësia: 23 cm
  • Stili: Modern
  • Marka: TRIO
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Ndriçues pedan, Edward, 3xE14, max.28 W, L38x23xH150 cm, matal, ngjyrë të bardhë mat, IP20
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved