Rrip ngjyre kafe per grilat veneciane. Materiali: Lin natyral dhe fije metalike. Permasat: 30mmx50m

Në stok
Kodi
110013
€0.57
Metër Linear (1 Metër Linear)
Shpërndaj:
Rrip ngjyre kafe per grilat veneciane. Materiali: Lin natyral dhe fije metalike. Permasat: 30mmx50m Ky produkt I shtohet games se artikujve per mirembajtjen e grilave tuaja veneciane. Me nje rezistence te larte dhe nje veprim te shpejte ne saje te materia
Specifikime teknike
  • Materiali: Plastik
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rrip ngjyre kafe per grilat veneciane. Materiali: Lin natyral dhe fije metalike. Permasat: 30mmx50m
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved