Rripa per shtrengim me mekanizem. Materiali:Polipropilen/Metalik

Në stok
Kodi
110395
€4.11
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Ne fushen e transportit lind nevoja shpesh here qe ngarkesat te sigurohen. Ndaj ju vijne ne ndihme rripat shtrengues me mekanizmat e tyre. Prodhuar nga materiale rezistente per te arritur qendrueshmeri sa me te larte. Lehtesisht te perdorshem dhe te sigurte.
Specifikime teknike
  • Masa: 1.5mx25mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Rripa per shtrengim me mekanizem. Materiali:Polipropilen/Metalik
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved