Sharrë dore për MDF, Benman, çelik, 265 mm

Në stok
Kodi
110275
€20.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Nje produkt per te apasionuarit ne fushen e perpunim drurit. Kjo sharre mundeson prerjen dhe ne terheqje ne saje te nderthurjes perfekte te dhembeve tejet te mprehte dhe te temperuar.
Specifikime teknike
  • Materiali: Çelik
  • Përmasat: 265 mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Sharrë dore për MDF, Benman, çelik, 265 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved