Vazo lulesh, katrore, URBI SQUARE, plastike, kafe, 32.5x32.5xH61 cm, 21 lt / 49 lt

Në stok
Kodi
232278
€48.93
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Një stil elegant, i veçantë dhe minimalist i vazos me imitim betoni . Dizajn i thjeshtë dhe elegancë që zgjat në kohë. Këto janë tiparet kryesore stilistike të linjës së re të Efektit. Ai përfshin një vazo të brendshm i cili zvogëlon sasinë e dheut të nevojshëm. Vazo për perdorim në ambiente të mbyllura/shtëpie dhe ambiente të jashtme. E lehtë për t'u pastruar pa detergjent; është tepër e lehtë; Reziston të nxehtin; Rezistent ndaj goditjeve; është Ekologjike: pasi nuk përmban elemente Toksike.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: Kafe
  • Materiali: Plastike
  • Përfshihet pjata: Jo
  • Thellësia: 32.5 cm
  • Lartësia: 61 cm
  • Kapaciteti: 21 lt / 49 lt
  • Gjerësia: 32.5 cm
  • Marka: ProsperPlast
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Vazo lulesh, katrore, URBI SQUARE, plastike, kafe, 32.5x32.5xH61 cm, 21 lt / 49 lt
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved