Bashkues me dalje  per tub te sistemit te zjarrfikeses. Permasa: 2.5".

Në stok
Kodi
10584
Special Price €2.99 Ishte €5.97
Ju kurseni 50% ose €2.98
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Bashkues alumini 2-1/2" per tub zjarrfikesi. Perdoret per te bashkuar tubin zjarrefikes, tubin zjarrefikes me rakorderi te tjera si hidrant, sperkates etj. E ndertuara prej materiali alumini te cilesise se larte, shume I lehte dhe lehtesisht I montueshem.
Specifikime teknike
  • Materiali: Aluminum
  • Masa: 2-1/2"
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Bashkues me dalje  per tub te sistemit te zjarrfikeses. Permasa: 2.5".
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved