Cilindër I sigurisë së lartë, DAF, bronz, gri, 76 mm

Në stok
Kodi
110628
€16.38
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Cilinder per dyer te blinduara, me 5 celesa ,materiali bronz permasat 76mm. Ky cilinder perdoret kryesisht per dyert e jashtme ne saje te sigurise qe jep ky produkt dhe cilesise se larte ne materialin e perdorur.
Specifikime teknike
  • Masa: 76mm
  • Materiali: Bronz
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Cilindër I sigurisë së lartë, DAF, bronz, gri, 76 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved