Doreza për dyer xhami, inoks, gri, 6 x 2.5 cm

Në stok
Kodi
110163
€5.67
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Doreza per dyer xhami. Permasat 6x2.5cm Materiali:Inoks. Finitura dhe eleganca e ketij produkti nderthurur me fortesine dhe jetegatesine. Perdoret kryesisht per dyer xhami.
Specifikime teknike
  • Materiali: Inoks
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Doreza për dyer xhami, inoks, gri, 6 x 2.5 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved