Dorezë pune profesionale,lëkurë, gri/e kuqe

Në stok
Kodi
110117
€4.79
Pako (1 Pako)
Shpërndaj:
Dorezat profesionale te lëkurës janë të përshtatshme për një shumëllojshmëri të nevojave në natyrë dhe të punës. Materiali lëkurë kamoshi është një material i rehatshme. Doreza janë ndërtuar e lehtë, të qëndrueshme lëkurë per te ofruar shkathtësi dhe rehati. Kjo doreza do të zgjasë me detyra të vështira dhe për të mbajtur duart tuaja të mbrojtura.
Specifikime teknike
  • Ngjyra: E kuqe/gri
  • Materiali: Lëkurë
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dorezë pune profesionale,lëkurë, gri/e kuqe
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved