Dryna për valixhe udhëtimi, metal, 30 mm

Në stok
Kodi
110401
€3.81
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Drynat e nje sigurie te larte I shtohen portofolit dhe llojeshmerise. Te prodhuar nga nje material shume rezistent me celik te trajtuar ne disa etapa per ta bere shume te qendrueshem. Ky produkt mund te pershtatet ne te gjitha ambjentet dhe perdorimet ne varesi te permasave te tyre
Specifikime teknike
  • Materiali: Metalik
  • Masa: 30mm
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Dryna për valixhe udhëtimi, metal, 30 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved