Eleminues insektesh, Grundig, 1W, 230 V, 500 V, 23x15x10 cm

Në stok
Kodi
802282
Special Price €10.20 Ishte €15.35
Ju kurseni 34% ose €5.15
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Drita ultravjollcë e eleminuesit të insekteve Grundig tërheq mushkonjat, mizat dhe insektet e tjera. Ekstraktuesi pastaj i vret ato kur bien në kontakt me rrjetin e tensionit të lartë. Pa helm, gaz ose erë të pakëndshme. Insektet e vrara mblidhen në fund të llambës së eleminuesit të insekteve. Funksionon në 230 volt dhe përdor vetëm 1 vat. Mund të varet ose të përdoret në këmbë .
Specifikime teknike
  • Tensioni: 230 V
  • Tipi: Eleminues insektesh
  • Përmasat: 23x15x10 cm
  • Fuqia: 1 W
  • Marka: Dunlop
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Eleminues insektesh, Grundig, 1W, 230 V, 500 V, 23x15x10 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved