Gardh dekorativ, dru i trajtuar, ngjyrë kafe, 90x180 cm

Në stok
Kodi
231302
€43.16
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Moduli për gardh druri I trajtuar. Dimensions: 180x90 cm. Përbërësit: 15x90 mm me prerje 45 ° këndi. copa Cross: mm 15x60. polet mbështetje në lartësi të ndryshme, terren komponente fiksim, përfundon dekorative dhe porta: dispozicion.
Specifikime teknike
  • Materiali: Dru natyral
  • Përmasat: 90x180 cm
  • Marka: Verdelook
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gardh dekorativ, dru i trajtuar, ngjyrë kafe, 90x180 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved