Gardh dekorativ, lekurë bredhi, 100x300 cm

Në stok
Kodi
231303
€34.61
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Dizenjo e thjeshtë kombinon natyrshëm me çdo dekor. Gardhi prej lekures se bredhit qe jane te lidhura me tela plastik karaktesizohet nga pamja e saj e thjeshtë dhe eshte Ideale për përdorim si gardh.
Specifikime teknike
  • Materiali: Lekure bredhi
  • Përmasat: 100x300 cm
  • Marka: Verdelook
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gardh dekorativ, lekurë bredhi, 100x300 cm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved