Gershere krasitje, Fiskars, UP84, 2322 mm, 1200 g, prerje maksimale 32 mm

Në stok
Kodi
110144
€123.50
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Gërshëra e krasitjes FISKARS është një gërshërë bukur i thjeshtë dhe e projektuar me elegance për të gjitha detyrat themelore krasitje rreth kopshtit. Gëzojnë 'cilësinë Fiskars me nje doreze te rehatshme dhe për një veprim të qëndrueshm gjate prerjes. Gershera është e lehtë me teh sipërme e cila redukton fërkime dhe bën prerjen dhe pastrimin e lehtë. Nëse ju jeni duke prere shkurre, pemë frutore ose trëndafila , këto gershere krasitëse nuk do të ju zhgenjejne.
Specifikime teknike
  • Pesha: 1200 g
  • Ngjyra: E zezë/Portokalli
  • Materiali: Çelik inoks
  • Përmasat: 2322 mm
  • Marka: Fiskars
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Gershere krasitje, Fiskars, UP84, 2322 mm, 1200 g, prerje maksimale 32 mm
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved