Kthyese për barbekju, "Mr.Grill", me dorezë druri, celik, argjend, 47 cm

Në stok
Kodi
11029
€15.35
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kthyesja për barbekju, është prej material inoksi dhe me dorezë druri. Me sipërfaqe jo ngjitësë dhe me dorezë druri. Është rezistente dhe pastrohet lehtë. Përmasat: 47 cm
Specifikime teknike
  • Përdorimi: Gatim
  • Paketimi: 1 copë
  • Kundra ngjitjes: Po
  • Ngjyra: Argjend
  • Gjerësia: 12 cm
  • Gjatësia: 47 cm
  • Materiali: Celik
  • Marka: Mr.Grill
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kthyese për barbekju, "Mr.Grill", me dorezë druri, celik, argjend, 47 cm
Vlerësimi juaj
Përdoren së bashku:
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved