Kuti mbajtëse kozmetike, Galileo, polistiren, 23.6x9.7x5.6 cm, transparente, 1 copë

Në stok
Kodi
789028
€7.11
Copë (1 Copë)
Shpërndaj:
Kuti mbajtëse kozmetike, prej materiali polistireni transparent, me 12 ndarje në madhësi të ndryshme. Përdoret për të mbajtur makeup-in dhe aksesorët të organizuar dhe lehtësisht të arritshëm. Ky produkt është krijuar për t'u përshtatur me nevojat e magazinimit të çdo hapësire në shtëpi dhe për të shfrytëzuar maksimalisht hapësirën e kufizuar, gjë që e bën atë të përshtatshëm për udhëtime.
Specifikime teknike
  • Materiali: Polistiren
  • Paketimi: 1 copë
  • Përmasat: 23.6x9.7x5.6 cm
  • Ngjyra: Transparente
Write Your Own Review
Po vlerësoni:Kuti mbajtëse kozmetike, Galileo, polistiren, 23.6x9.7x5.6 cm, transparente, 1 copë
Vlerësimi juaj
Copyright © 2022 MEGATEK // All rights reserved